YATIRIM ALANLARI

YERİNDE İNOVASYON YAPIYORUZ;
FİKİR NEREDEYSE BİZ ORAYA GİDİYORUZ
Dünyanın her yerinden, dünyanın her yerine uzanan fırsat yaratıyoruz. Coğrafya bağımsız, kültür bağımsız, ülke bağımsız, dil bağımsız çalışıyoruz. Fiziki bariyerleri kaldırdık; nerede olursa olsun, her koşul ve ortamda girişimcinin yanına gidiyoruz.
NESNELERİN İNTERNETİ
İnternet üzerinden cihazların birbirleriyle iletişim kurmasını ve bu konuda bir iletişim ekosistemi geliştirilmesini kapsayan projeleri destekliyoruz.

Eskiden bir araç olan internet şimdi cihazları ve insanları izleyen, düzenleyen, uyaran bir kontrol ağı haline geliyor. Cloud teknolojilerinin gelişmesi, makineler ve kişisel akıllı cihazlarla bağlantıların artması, tedarik zinciri, partnerler ya da müşterilere bağlanan uygulamaların çoğalmasıyla internet hayatımızda çok daha fazla yer tutacak. Bu alandaki projelerinde girişimcilerimize destek vermekten ve geleceği birlikte kurmaktan memnuniyet duyuyoruz.
MOBİL PROJELER
Mobil cihazlar ve mobil cihazlar üzerinde çalışabilecek uygulamalar ve yeniliklere dair girişimleriniz için bize başvurabilirsiniz.

Mobil cihazların bir yandan fiziksel, teknik özellikleri gelişirken bir yandan da uygulamalarla hayatımıza dahil olma oranları artıyor. Artık video izlemek, müzik dinlemek ya da internette gezinmek için mobil cihazlar tercih ediliyor. Yeni uygulamalar yaşamımızı kolaylaştırıyor. Ne kadar süre spor yaptığınız, kilo kontrolünüzün denetimi, randevularınız ve diğer cihazlarla bağlantı mobil cihazlar üzerinden yapılabiliyor. Hayatımıza büyük yenilikler getiren bu alanda girişimlere ve yeni fikirlere açığız
ELEKTRONİK CİHAZLAR
Son kullanıcı için ya da endüstriyel ölçekte işleri kolaylaştıran, ucuzlatan, verimliliğini artıran, fark yaratan tüm yenilikçi fikirlere hayat veriyoruz.

Günümüzde cihazlarda sürdürülebilirlik ve enerji verimliliği trendleri ön plana çıkıyor. Kaliteli materyaller ve şık tasarımlı, inovatif fonksiyonellikler basit ve kullanımı kolay kontrol olanakları ile birleştiriliyor. Bu cihazların akıllı uygulamalarla networke bağlanmasının önemi de giderek artıyor. Kullanımı kolay uygulamalar, ürün ve durum bilgisi, işleyişi, servis hizmetleri ve enerjiyi izleme gibi özellikler sağlıyor. Cihazlara internet üzerinden erişim olması kaydıyla, tarım, üretim, şehircilik, ulaşım ve benzeri alanlarda projeniz varsa bizimle paylaşmanızı bekliyoruz.
YENİLİKÇİ FİKİRLER, PROJELER
Fark yaratacak, Vestel Şirketler Grubu için ya da kullanıcılar için önemli bir değer yaratacak girişimleriniz bizi ilgilendiriyor.


Özellikle odaklandığımız alanlar dışında önemli bir yenilik içeren, hayatı kolaylaştıran, teknolojik gelişmelere yeni bir açılım getirecek projelerinizi de bizimle paylaşabilirsiniz.
Başa dön