V3® FORMÜLÜ

FİKRİN BİZİMLE DÜNYAYI DOLAŞSIN
Büyük düşün, ama çok büyük…
Dünyadaki tüm ülkeleri düşün. Vestel ile mümkün.

V3® Formülü: Nakit + Destek + Fon

Vestel Ventures girişimler için V3® yatırım formülünü geliştirdi. V3, nakit, destek ve fonlardan oluşur.

Girişimcilerin ya da fikir sahiplerinin başlangıç aşamasında en çok zorlandıkları şeylerden biri sermayedir. Vestel Ventures olarak, kendi sağladığı tohum yatırım ve verdiği destekle girişimcilerin finansal sıkıntılarına çözüm buluyoruz.

Ürün tasarımı, endüstriyel tasarım, multi-screen arayüz tasarımı, prototip oluşturma, test, sertifikasyon ve üretim gibi ürünleştirmenin tüm aşamalarında girişimcilere bilgi birikimi ve tesis olanaklarını sunuyoruz.

Girişimcilerimize uluslararası fuar ve sergilerde pazarlama ve markalandırma çalışmaları yapmak üzere destek veriyoruz. 154 ülkeye ihracat yapan ve yurtiçi pazarda büyük bir gücü olan Vestel, bu portföyün getirdiği olanaklarla dünyanın her bölgesinde akademisyenler, endüstriyel uzmanlar ve uluslararası düzeyde danışmanlarla çalışıyor. Kendi alanlarının en iyisi olan bu uzmanlar, girişimcilerimizin karşılaştığı sorunlarda onlara destek sağlayarak know how desteği almalarına yardımcı olurlar.

Girişimcilerin finansal konulardaki sıkıntılarla boğuşmalarının önüne geçiyor, fikirlerine odaklanmalarını sağlıyoruz. Vestel’in Türkiye ve Avrupa hibe fonlarındaki deneyimi ile hibe fonlara ulaştırıyor ve nakit desteği sağlıyoruz. Gerektiğinde danışmanlık yoluyla girişimcinin karşılaştığı sorunlara çözüm üretiyoruz.

Başa dön